| Peso | 0,02 kg |
|---|---|
| Dimensiones | 5 × 3 × 2 cm |
| Material de configuración | piedra natural |
| Producto químico de alta preocupación | Ninguno |
| Compatibilidad | iOS |
| Función | Reloj despertador |
| Número de modelo | X210 |
| Forma/Patrón | Geométrico |
| Estilo | Clásico |
| Material | Piedra |
| Tipo de colgantes | Círculo |
| Tipo de metales | Cobre |
| Género | Hombres |
| Origen | CN(Origen) |
| CN | Guangdong |
| Fina o de moda | Moda |
| Tipo de artículo | Colgantes |
| Reliable material | These pendulums are made of copper metal and natural stone, durable metal and high quality stone |
| Pendant Size 1 | Approx 32 x 63 mm / 1.25 x 2.48 inches |
| Pendant Size 2 | Approx 23 x 35 x 54 mm / 0.9 x 1.38 x 2.13 inches |
| Chain Length | Approx 30 cm / 11.81 inches |
| Healing point pendulum | The pendulum is multi-functional, suitable as divination tools |
| Wide applications | These pendants can be applied as a good magnetic sensors, divination tools, hypnosis tool, home decoration |
| Suits for | Beginner and Professional |
| Packing | Opp Bag + Bubble Wrap |
| Note | This is natural crystals, color might be a little differ with our photos |
| Drop Shipping | Accepted |
| Sale Mode | Retail, Wholesale |
| Pendulum | pendulum for divination on long hang |
| Natural Stone | Rock Crystal, Rose Quartz, Amethyst, Tiger Eye, Black Obsidian, Aventurine, Labradorite |
pendulos adivinacion profesional Colgante de piedra Natural grande, péndulos de cuarzo cristal naturales reales , adivinación, Ópalo, lapislázuli, cuarzo rosa, Reiki, producto espiritual testigo esoterismo X210
Rango de precios: desde 9,94 € hasta 10,52 € Iva incluido





Valoraciones
No hay valoraciones aún.