| Peso | 0,02 kg |
|---|---|
| Dimensiones | 5 × 3 × 2 cm |
| Material de configuración | Piedras preciosas artificiales/piedras semipreciosas |
| Producto químico de alta preocupación | Ninguno |
| Compatibilidad | Todos compatibles |
| Función | Rastreador de ejercicios |
| Número de modelo | H560 |
| Forma/Patrón | Estrella |
| Estilo | TRENDY |
| Material | Piedra semipreciosa |
| Tipo de colgantes | diapositiva |
| Tipo de metales | Cobre |
| Género | Unisex |
| Nombre de la marca | CSJA Jewelry |
| Origen | CN(Origen) |
| CN | Guangdong |
| Fina o de moda | Moda |
| Tipo de artículo | Colgantes |
| Raw Material | Natural Crystals Stone |
| Product Name | Healing Natural Stone Pendulum for Dowsing Divination Rod Allah Lamp Shape Pendant |
| Pendant Length | Approx 1.5 x 4.2 cm / 0.59 x 1.65 inches |
| Total Length | Approx 27 cm |
| Pendant Feature | Natural Stone, Water Drop, Allah Lamp Shape, Energy Spiritual |
| Natural Stones 1 | Aventurine, Obsidian, Amethyst, Labradorite |
| Natural Stones 2 | Tiger eye, Rose Quartz, White Crystal |
| Synthetic Stones | Opal, Lapis(Dyed) |
| Pendant Using | Gift for Friend, Girl, Women, Holiday Gifts, Daily Wearing |
| Sale Mode | Retail & Wholesale |
| Shipment | Free Shipping, Drop Shipping |
| Function | Shuttle Spiritual, Reiki, Healing |
| Pendant Packaging | Opp Bag + Bubble Wrap |
| Factory | CSJA Jewelry |
| Note 1 | The color is a little different from photos, color is sent randomly |
| Note 2 | The locket can be opened, not the quality problem |
| Pendulum | Natural Stone Pendulum, Crystal Pendulum, Pendulum Divination, Witchcraft Pendulum |
Péndulo de piedra Natural CSJA para adivinación Wicca Ojo de caballo cristal Reiki sol símbolo colgante cuarzo transparente colgante espiritual H560
7,38 € Iva incluido







Valoraciones
No hay valoraciones aún.